8. Eb 2020, I-csoport: Lukaku duplázott, Belgium hibátlan maradt - NSO
  9. Eb 2020, J-csoport: csak a szokásos eredmény az olasz–finnen - NSO
  1. Eb 2020, I-csoport: Ciprus életben tartotta Eb-álmait - NSO
  2. Eb 2020: a dán szövetség hivatalos közleményt adott ki Eriksen állapotáról : hungary
  3. Eb 2020: Lucas Digne nem hallott rasszista hangokat : hungary
  4. Eb 2020, A-csoport: olasz győzelem a torna nyitó mérkőzésén - NSO
  5. Eb 2020, C-csoport: könnyed német siker a sereghajtó ellen - NSO

– 11-esből) A J-CSOPORT ÁLLÁSA 1. Görögország 1 1 – – 2–0 +2 3 Olaszország 1 1 – – 2–0 +2 3 3. Bosznia-Hercegovina 1 1 – – 2–1 +1 3 4. Örményország 1 – – 1 1–2 –1 0 5. Liechtenstein 1 – – 1 0–2 –2 0 Finnország 1 – – 1 0–2 –2 0

Ciprus 2–1-re legyőzte Kazahsztánt idegenben az Európa-bajnoki selejtező I-csoportjában, amivel életben tartotta esélyét, hogy egyenes ágon kijusson a kontinenstornára. Ki-ki mérkőzést vívott Kazahsztán és Ciprus: a képlet egyszerű volt, aki nyer, az életben tartja esélyeit, hogy egyenes ágon kijusson az Eb-re. A mérkőzés első félidejében a hazaiak 26 éves védője, Temirlan Jerlanov szöglet utáni fejesből megszerezte a vezetést a hazaiak számára. A 73. percben azonban a ciprusiak Pierosz Szotiriu találatával egyenlítettek, majd kisebb meglepetésre a 84. percben Nikolasz Ioannu góljával fordítottak, és megnyerték a mérkőzést. Ha a mérkőzés egyébként döntetlennel zárul, Belgium lett volna az első kijutó csapat, igaz, ez még este, a San Marino elleni győzelemmel biztossá válhat. Ciprus öt pontra közelítette meg az oroszokat, akik a skótokat fogadják csütörtök este hazai pályán. Kazahsztánnak csupán matematikai esélye maradt arra, hogy egyenes ágon kijusson a tornára. EB-SELEJTEZŐ I-CSOPORT Kazahsztán–Ciprus 1–2 (Jerlanov 34., ill. Szotiriu 73., Ioannu 84. )

Eb 2020, I-csoport: Ciprus életben tartotta Eb-álmait - NSO